• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Чи можна швидко та вигідно продати квартиру в нинішніх умовах?

За прогнозами багатьох фахівців у сфері нерухомості, вартість житла може значно знизитися у низці областей України найближчим часом. Це стосується і житла у Києві та Київській області

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Тому зараз як ніколи актуальним є питання про те, як швидко продати квартиру, передає "ДС".

І тут на допомогу приходить така послуга, як терміновий викуп квартир.

Донедавна реєстри нерухомості були закриті і провести угоду купівлі-продажу було неможливим. До того ж, багато нотаріусів призупинили свою діяльність.

Але нещодавно діяльність реєстрів і деяких нотаріусів знову відновили і люди отримали можливість продавати свою нерухомість. Якщо ви зіткнулися з необхідністю швидкого продажу житла, радимо звернутися до приватних фінансових установ, які в короткий термін зможуть допомогти вирішити ваше питання та запропонувати при цьому до 90% від ринкової вартості квартири.

Однією з таких компаній є Status Finance. Чим вигідна співпраця з компанією і які умови поширюються на терміновий викуп квартир?

  1. Компанія Status Finance пропонує терміновий викуп квартир за 24 години;
  2. Терміново продати можна навіть проблемну нерухомість у Києві та Київській області;
  3. Спеціалісти компанії безкоштовно проводять оцінку нерухомості;
  4. Договори на терміновий викуп нерухомості складаються відповідно до чинного законодавства України, а правочин проводиться у присутності нотаріуса;
  5. Гроші за нерухомість клієнт може отримати відразу після оформлення угоди в будь-якому відділенні банку або безпосередньо в офісі компанії Status Finance.

Також однією з найголовніших переваг є те, що звертаючись до "Status Finance", клієнт позбавляється необхідності витрачати свій дорогоцінний час та ресурси на розміщення оголошень про продаж, співпрацю з ріелторами, показ квартири потенційним покупцям, проведення косметичного ремонту в квартирі тощо.

Терміновий викуп квартир від "Status Finance"

Якщо у вас є проблеми з нерухомістю або ви сумніваєтеся у вигідності угоди з термінового викупу, зверніться за консультацією до кол-центру "Status Finance". Фахівці компанії "Status Finance" детально розкажуть про всі нюанси та правила співпраці, а також допоможуть вирішити юридичні та фінансові питання, пов'язані з вашою нерухомістю.

Зв'язатися менеджером компанії і задати всі питання можна на сайті "Status Finance" або за телефоном +38 (067)182-1111.

    Реклама на dsnews.ua