• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

На Київщині відбулися змагання зі спортивної боротьби серед молоді

15 вересня на Київщині відбулися спортивні змагання серед молоді – "Першість Федерації спортивної боротьби"

Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів бізнесмен і меценат, голова Білоцерківської міської федерації спортивної боротьби Малхаз Папіашвілі.

"Це був день, коли наші юнаки та дівчата продемонстрували свої навички і відвагу на борцівських матах. Ця подія важлива для нашої спортивної спільноти, і ми пишаємося тим, як вона об'єднує та піднімає дух", – розповідає Папіашвілі.

Він повідомив, що спільними зусиллями небайдужих людей був сформований призовий фонд, завдяки якому переможці та їхні тренери додатково отримали грошові призи.

"Цей призовий фонд створено нашими коштами з метою підтримки талановитої молоді. Таким чином, ми стимулюємо розвиток спортсменів і допомагаємо їм реалізовувати свій потенціал", – зазначає меценат.

За словами Малхаза Папіашвілі, спорт стикається з різними викликами, пов'язаними з фінансуванням, інфраструктурою та низькими зарплатами тренерського складу.

"Однак ми активно працюємо над вирішенням цих проблем, залучаючи громадськість, бізнес та інші зацікавлені сторони. Ми прагнемо покращити умови для занять спортом та надати молодим талантам можливість розвиватися", – наголосив він.

Нагадаємо, раніше голова Білоцерківської міської федерації спортивної боротьби Малхаз Папіашвілі розповідав про те, що половина спортсменів, які завоювали медалі на нещодавньому турнірі з вільної боротьби у Вірменії – представники Київської області, а також те, що зараз на Київщині спортом займаються навіть більше дітей, ніж до повномасштабної війни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua