• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

На Львівщині у таборі для переселенців сталося масове отруєння

На Львівщині в одному з модульних містечок для тимчасово переміщених осіб стався спалах кишкової інфекції. Було госпіталізовано 11 осіб

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила директор Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко-Тимко, передає "ДС".

Так, до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні госпіталізовано 11 осіб із них 9 дітей до 17 років із первинним діагнозом "Гостра кишкова інфекція". Усі постраждалі — внутрішньо переміщені особи, які мешкають у модульному містечку у Львові.

Люди надійшли зі скаргами на нудоту, блювання, підвищення температури тіла, діарею.

"При активному огляді медичними працівниками проживаючих у містечку та при зборі епіданамнезу виявлено ще 21 хворого з легким перебігом, з них 12 дітей до 17 років. Дані хворі ізольовані та залишаються на амбулаторному лікуванні під спостереженням лікарів однієї з міських поліклінік м. Львова. Здійснюється комплекс лікувально-діагностичних міроприємств та протиепідемічних заходів… Всього захворіло 32 особи, з них 21 дитина до 17 років", — зазначила вона.

В даний час проведена дезінфекція приміщень у місті. Епідрасслідування триває.

Як повідомляла "ДС", у листопаді 2022 року в польському місті Глухолази в центрі для біженців з України отруїлися 23 особи.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua