• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Національний авіаційний університет другий рік поспіль виривається в лідери вступної кампанії

За результатами вступної компанії 2022 року, до ТОП-5 найпопулярніших серед абітурієнтів закладів вищої освіти знову увійшов Національний авіаційний університет

Національний авіаційний університет
Національний авіаційний університет
Реклама на dsnews.ua

Про це нардеп Юлія Гришина повідомила у власному Telegram-каналі, передає "ДС".

"ТОП-5 закладів вищої освіти за кількістю поданих заяв:

  • Національний університет "Львівська політехніка"
  • Львівський національний університет імені Івана Франка 
  • Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка
  • Національний авіаційний університет (радію як член наглядової ради)", — написала вона. 

Минулого року, після зміни ректора, коли університет очолив Максим Луцький), НАУ теж потрапив до переліку лідерів вступної кампанії.

У самому ЗВО свої успіхи пов’язують із багатьма факторами, і зокрема, з тим, що новій адміністрації авіаційного за півтора року вдалося не лише повернути НАУ до докризового рівня роботи (управлінська криза закладу тривала з 2016 по 2020 р. — до виборів нового ректора, — ДС), але й стати на шлях глобальних перетворень: розвитку міжнародних контактів і програм обміну, акредитації нових спеціальностей, залучення кращих викладачів, оновлення матеріально-технічного стану, як освітньої бази, так і гуртожитків тощо. 

Зауважимо, що Національний авіаційний університет одним із перших показав міністрам та ЗМІ свої облаштовані підземні укриття.

Максим Луцький
Максим Луцький

За словами ректора Максима Луцького, всього в НАУ облаштували 12 укриттів, які вміщують разом понад 5300 осіб. В них наявні комунікації, світло, інтернет, а також умови для здійснення освітнього процесу (парти, стільці, дошки, проектори), аби під час тривалих повітряних тривог, студенти й викладачі мали змогу реалізовувати освітній процес.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua