• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

Нардепка Ясько народила дитину від Саакашвілі

У День захисту дітей,1 червня, 32-річна народна депутатка Єлизавета Ясько оголосила, що народила первістка від колишнього резидента Грузії, 55-річного Міхеіла Саакашвілі, який зараз перебуває в тюрмі

Єлизавета Ясько та Міхеіл Саакашвілі
Єлизавета Ясько та Міхеіл Саакашвілі
Реклама на dsnews.ua

 Про це йдеться у повідомленні Ясько у Facebook, передає "ДС".

Своєму материнству нардепка присвятила зворушливий пост, у якому назвала дитину українським корінням і українським продовження її батька. 

Стать малюка Ясько не уточнила, як і не повідомила, коли саме сталися пологи. 

"Ніколи не могла уявити, що моя дитина народиться в цих страшних реаліях війни для нашої країни. В день початку літа, більшість з нас не спали останні дні. Ми не думаємо про літо. Ми думаємо про захист наших дітей. Дітей, які, на жаль, не можуть мати безпеку в своїй хаті через повномашстабну агресію рф. 

Ніколи собі не могла уявити, що поряд на свободі та в здоров’ї не буде батька дитини в дуже важливі моменти, які ми планували бути разом. Моя дитина — це моя любов. Для батька наша дитина — це його українське коріння та українське продовження, про яке він мріяв і так хотів мати, пишаючись своїм паспортом громадянина України", — написала Ясько.

Як повідомляла "ДС", 1 лютого уповноважений Верховної Ради України Дмитро Лубінець закликав керівництво Грузії допустити його до колишнього президента країни Міхеіла Саакашвілі, який є громадянином України і зараз перебуває у грузинській в'язниці.

2 лютого МЗС України назвало психологічним і фізичним насильством дії грузинської влади по відношенню до Саакашвілі, закликало Грузію припинити тортури і передати засудженого Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua