• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 44
Спецпроєкти

"Не дамо Росії вкрасти наші свята", — кияни голосують за встановлення міської ялинки

На сайті Київської міської влади з’явилась петиція за встановлення новорічної ялинки в Києві

Реклама на dsnews.ua

Не відзначати Різдво та Новий рік в умовах війни — це зробити подарунок Росії, яка намагається вкрасти не лише нашу землю, але й нашу ідентичність, зазначають її автори. 

"Не дамо Росії вкрасти Різдво та Новий рік! Різдво та Новий рік в умовах війни – це не забаганка. Це виклик Росії, яка намагається вкрасти нашу землю, нашу ідентичність, наші свята. Сьогодні не відзначати Різдво та Новий рік – це зробити подарунок терористам. Показати їм, що вони досягли своїх цілей хоч частково", — йдеться в петиції.

Також в петиції відзначено, що киянам, як і всім українцям, потрібні позитивні емоції. 

"Емоції свята навіть в умовах постійних обстрілів та відключень. Емоції свята для дітей, для дорослих. Емоції дива, в яке ми так хочемо вірити. Головна ялинка України має бути! Зробіть її не за бюджетні кошти – зробіть її за кошти меценатів. Не розміщуйте там нічого, крім ялинки. Не влаштовуйте масових заходів. Але Головна ялинка України має бути!" — закликають автори. 

Нагадаємо, раніше на сайті було зареєстровано петицію проти встановлення новорічної ялинки – з аргументацією про необхідність економити бюджетні кошти. Вона набрала потрібні для розгляду 6 тисяч голосів і зараз знаходиться на розгляді.

    Реклама на dsnews.ua