• USD 36.6
 • EUR 35.3
 • GBP 39.5
Спецпроєкти

Онлайн-курси англійської: причини, через які студенти перестають навчатися

Вивчаємо особливості онлайн-курсів англійської і розбираємось у причинах, чому багато студентів кидають заняття не дійшовши до кінця семестру і не отримуючи сертифікат

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Онлайн-курси англійської: чому багато людей кидають навчання

 Незважаючи на стрімке зростання онлайн-освіти, для багатьох вона стає великим розчаруванням. Знайти людину, яка хоча б раз записувалася на освітні курси та кидала, неймовірно легко. Можливо, саме ви така людина? Якщо так, або ж подібні історії ви чули від інших людей, хочемо запропонувати вам зануритися в це питання трохи глибше. Разом із мовною школою Green Forest ми вирішили розібратися, з яких причин студенти частіше кидають онлайн-курси англійської. Як виявилось, проблема зовсім не у форматі проведення занять.

Причини, з яких багато людей кидає курси англійської онлайн

 Ось основні причини, через які учні зазвичай зупиняють процес вивчення англійської мови:

 • Поганий курс. Високий попит на онлайн-курси створює і високу пропозицію. При цьому новоспечені мовні школи не завжди пропонують якісні знання.Через це студенти радісно приходять на перше заняття, але згодом відмовляються від навчання, оскільки не набувають реальних знань. Іншими словами, причина відмови полягає не в самому форматі онлайн-навчання, а в тому, наскільки якісний курс студент купив. Якщо хочете почитати про переваги навчання на онлайн курсах англійської, то на цю тему ми вже писали раніше.
 • Мало мотивації. Часто студенти записуються на мовні курси просто тому, що це доступно. Але коли починаються реальні заняття та з'являються домашні завдання, виявляється, що часу на навчання не вистачає. Іншими словами, людина приходить на заняття з англійської мови на хайпі, але при цьому не готова вчитися або починає розуміти, що англійська їй не потрібна. Але круто, що завдяки онлайн-освіті у людини все ж таки була можливість спробувати піти вчити мови онлайн.
 • Невміння організовувати навчальний процес. Вчитися ще теж треба вміти. Це стосується організації графіка, вибору підходящого наставника. Але важливо й розуміти власні індивідуальні особливості. Наприклад, комусь простіше вчити англійську в процесі розмов – у такому разі слід обирати курси англійської онлайн із комунікативною методикою викладання. Якщо ж вам простіше вчити слова з аркуша та перекладати тексти – підійде курс із класичною методикою викладання.

Якщо ви відчуваєте реальну потребу у вивченні англійської мови, у вас є час та фінанси для оплати курсів, просто виділіть час на пошук справді хорошої мовної школи та викладача. Такий курс ви точно не кинете! Ну, а критерії вибору хорошої школи шукайте далі.

 

Як вибрати хорошу школу англійської мови

 Щоб вивчення мови в онлайн-форматі принесло знання та задоволення, вибирайте школу англійської за такими критеріями:

 • багато позитивних відгуків;
 • сучасні методики викладання;
 • наявність власної системи підготовки викладачів;
 • наявність спеціальної платформи для проведення онлайн-занять;
 • наявність власних клубів для спілкування англійською мовою з носіями;
 • наявність пробного ознайомлювального заняття.

І, звісно ж, порівнюйте курси за ціною. Дорогий – не означає кращий!

  Реклама на dsnews.ua