• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Організатори "Євробачення" офіційно оголосили, що конкурс відбудеться у Британії, а не в Україні

Європейська мовна спілка (EBU) ухвалила офіційне рішення про перенесення пісенного конкурсу "Євробачення-2023" з України до Великої Британії

Логотип конкурсу
Логотип конкурсу
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці "Євробачення", повідомляє "ДС".

"Європейський мовний союз (EBU) та BBC підтвердили, що пісенний конкурс Євробачення 2023 року проводитиме Сполучене Королівство від імені мовника-переможця цього року, української телекомпанії UA Суспільне", — йдеться у повідомленні.

Конкурс приймаючого міста розпочнеться цього тижня.

Нагадаємо, гурт Kalush Orchestra з піснею "Stefania" приніс Україні третю в історії перемогу на Євробаченні. Українці посіли четверте місце за голосами журі, проте абсолютно перемогли за голосами глядачів, взявши 90% із можливих пунктів. Друге місце – у Великої Британії, третє – в Іспанії.

17 червня Європейський мовний союз попередньо вирішив, що пісенний конкурс "Євробачення" у 2023 році відбудеться не в Україні. Організатори зверталися до Великої Британії, щоб обговорити можливість провести там конкурс.

23 червня Європейська мовна спілка (EBU) остаточно відмовилася проводити музичний конкурс "Євробачення-2023" в Україні.

Зазначимо, уряд Великої Британії звертався до EBU із проханням ще раз розглянути Україну як місце для проведення "Євробачення 2023".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua