• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Орлецький розказав, як менеджери ФК "Шахтар" Ахметова на початку війни кинули футболістів у підвалах готелю "Опера"

Віцепрезидент УАФ Василь Орлецький різко відреагував на пост директора зі стратегічного розвитку "Шахтаря" Юрія Свиридова, в якому останній розкритикував УАФ

Фото зі сторінки Василя Орлецького
Фото зі сторінки Василя Орлецького
Реклама на dsnews.ua

Про жахливу ситуацію з гравцями "Шахтаря" написав у соцмережах віцепрезидент УАФ Василь Орлецький, передає "ДС".

"Дуже дивно і водночас гидко сприймати слова офіційної особи ФК "Шахтар" щодо діяльності УАФ, де я обіймаю посаду віцепрезидента. Це я про пост одного з клубних директорів Юрія Свірідова. Про досягнення цієї людини ніхто і ніколи не чув, зате зараз він малює з себе д’Артаньяна українського футболу", — пише Орлецький.

Як каже віцепрезидент УАФ, назріла нагода поговорити про наболіле. Хоча б на прикладі однієї історії, яку він особливо не думав виносити на люди. Але тепер, каже, вже змовчати не може.

"Заодно і порівняємо, хто і як дбає про наш футбол. А точніше про його головний актив — гравців та тренерів, — уточняє Орлецький. — Так от у мене лише одне питання. І адресується воно не лише Юрію Свірідову, а загалом менеджменту "Шахтаря" — а де ви всі були в перші дні повномасштабної війни рік тому? У той самий час, як футболісти і тренерський штаб вашої команди ховалися по підвалах столичного готелю "Опера" і благали про порятунок".

За його словами, зараз увесь менеджмент гучно на увесь світ судиться за права на власних легіонерів. "А чому ж ані 24-го, ані 25-го лютого серед вас не знайшлося нікого, хто допоміг би їм з евакуацією? Хіба не ви залишили їх та їхні родини наодинці з ракетами та снарядами? Забули та залишили напризволяще", — емоційно реагує автор допису.

"Не знаєте, чому руку допомоги їм тоді протягнули Андрій Павелко та Олексій Михайличенко. А я вам скажу. Тому що тієї миті вони думали не стільки про свою шкуру, скільки про життя людей, які на футбольному полі дарують радість мільйонам. І саме тому за дорученням президента УАФ Михайличенко організував виїзд штабу Де Дзербі потягом до Закарпаття. А ваших легіонерів до Чернівців, звідки вже я перевозив їх через кордон. У той момент на їхньому обличчі був страх, біль, сльози. Шкода, що ви цього не бачили", — обурюється Орлецький.

При тому наводить і низку й інших аргументів: "Шкода і що у той момент ви забули про Михайла Мудрика, рекордним продажем якого так хизуєтесь нині. А тоді його, а ще Георгія Судакова з вагітною дружиною, Анатолія Трубіна з родиною з-під київських обстрілів допомагали вивезти саме керівники УАФ. Не ви. Ваш золотий актив, вихованців клубної академії, за кордон також евакуйовував не ваш менеджмент, а представники УАФ. Кажуть, друг пізнається в біді. А вам, читаючи це, не стає соромно"?

За словами віцепрезидента УАФ, команда тоді піклувалася не тільки про окремо взятий цей клуб, а й про багато інших. Продовжує це робити і зараз.

"Мені не важко перерахувати й інші наші досягнення лише за цей рік. Рік повномасштабної війни. Але ж у цьому дописі я обіцяв розповісти лише одну історію. Зате дуже характерну. Вона показово демонструє, хто з нас і як насправді дбає про футбол. На ділі, а не голими словами й безпідставними звинуваченнями".

Василь Орлецький висловив сподівання, що ця історія багатьом відкриє очі на те, як топменеджмент "Шахтаря" нехтує клубним іміджем, за який особисто несе відповідальність якраз Юрій Свірідов. На його думку, таке безсоромне ставлення до гравців команди нівелює багаторічні інвестиції власника клубу Ріната Ахметова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua