• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

"Зупиніть Путіна зараз": Українські активісти провели акцію під посольством РФ у Вашингтоні

У Вашингтоні під посольством Російської Федерації пройшла акція українських активістів та небайдужих громадян США під гаслом "Зупиніть Путіна зараз! Скажіть "ні!" російській війні в Україні"

"Зупиніть Путіна зараз";
"Зупиніть Путіна зараз";
Реклама на dsnews.ua

Активісти з американськими й українськими прапорами закликали відвести російську військову навалу від кордонів України, передає "ДС" із посиланням на "Укрінформ".

"Ідея зробити протест цього тижня виникла у нас, тому що риторика (Росії – ДС) змінилася, особливо та риторика, яку Путін веде зараз з приводу військових дій в Україні", — розповіла співорганізатор акції Марина Байдюк.

"Наша мета тут, головною мірою, підтримувати солідарність з нашими братами й сестрами в Україні, показати, що ми всі стоїмо разом з ними в усьому світі", — розповів один із волонтерів акції Юрій Дейчаківській.

Він додав, що основною метою акції є спонукати Сполучені Штати до посилення допомоги Україні. У цьому зв’язку активіст висловив вдячність американській адміністрації за допомогу Україні зброєю, а також дипломатією, "щоб оминути кровопролиття". Однак Україна потребує більшої допомоги, додав активіст

Як писала "ДС", Державний департамент США наказав сім'ям американських дипломатів та дозволив держслужбовцям виїхати з посольства США у Києві.

Окрім того, державний секретар США Ентоні Блінкен пояснив, чому стосовно Росії не буде запроваджено превентивних санкцій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua