• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

П’ять мільйонів гривень на освітній контент: як SWEET.TV підтримує українських авторів

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, багато талановитих українських фахівців потребують альтернативних джерел доходу. Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV допоможе авторам охопити ширшу аудиторію та почати заробляти на продажі власних освітніх продуктів. Для цього сервіс надасть десятьом проєктам промопідтримку, що еквівалентна 5 млн гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС".

На жаль, після початку повномасштабної загарбницької війни Росії проти нашої держави, багато українців та українок втратили стабільний заробіток та вимушені шукати нові джерела доходу. Відтак SWEET.TV взяв на себе ініціативу допомогти креаторам освітнього контенту. Сервіс надасть власні промо ресурси талановитим творцям, щоб глобалізувати споживання та створення навчального контенту від українських фахівців, креаторів, навчальних закладів та лідерів суспільної думки.

Кожен з найкращих 10 проєктів буде розміщений у кінозалі сервісу та безкоштовно отримає масштабну промо кампанію в комунікаційних каналах SWEET.TV загальним охопленням 13 мільйонів контактів.

Аудиторія національного онлайн-кінотеатру знаходиться по всьому світу та користується сервісом на великих і малих екранах: телевізорах, смартфонах, планшетах, комп’ютерах та ігрових приставках. Таким чином сервіс може популяризувати навчальні курси серед сімей у різних географіях та доносити інформацію кожному члену родини у потрібний час відповідно до його інтересів. Щоб запустити аналогічну рекламну кампанію за масштабами охоплення та каналів просування, необхідно витратити понад 500 тисяч гривень.

"Україна — країна талановитих і професійних людей. Саме тому ми завжди підтримуємо українське кіно та розвиток української мови. Ми створили проєкт "Навчайся зі SWEET.TV", що покликаний заохотити талановитих українців ділитися своїми знаннями та розвивати свої освітні продукти. Для цього ми надаємо власні промоканали та розповідаємо про кращі проєкти мільйонам людей, які зараз зацікавлені в здобутті нових навичок або знань", — зазначає директор SWEET.TV Олександр Резунов.

Така потужна промопідтримка покликана допомогти творцям навчального контенту збільшити дохід і охоплення власної аудиторії. Деякі з учасників проєкту вже поділилися результатами співпраці.

"Після запуску курсу словацької мови на SWEET.TV отримала велику кількість повідомлень від студентів. Наразі графік занять повний. Мені приємно, що цей невеличкий курс був корисним для учнів і надав їм можливість зрозуміти деякі нюанси словацької граматики", — говорить Дана Горбунова, викладачка словацької мови, авторка курсу "Курс словацької мови", що доступний ексклюзивного на SWEET.TV.

Наразі в розділі "Навчання" на SWEET.TV відкрито 57 курсів, 17 з яких присвячені вивченню іноземних мов. Бібліотека освітнього контенту продовжить наповнюватися кращими курсами, що візьмуть участь у проєкті.

"Ми раділи, що зможемо таким чином допомагати людям, яким треба вивчити німецьку. Після публікації відео нам почали телефонувати люди та дякувати, наголошуючи, що вони ознайомилися з нашою роботою саме через SWEET.TV", — зазначає Ірися Ликович, письменниця та засновниця онлайн-школи "Deutsch für Aliens".

Якщо у вас вже є контент або ви тільки збираєтеся почати свій творчий шлях, ви отримаєте рекомендації щодо створення ефективних та високоякісних онлайн-курсів, а також потужну промокампанію для просування готових, якісних освітніх продуктів.

SWEET.TV відкриті до діалогу та готові співпрацювати з авторами освітнього та розважального контенту. Питання, контент і пропозиції щодо співпраці можна надіслати на e-mail: info@sweet.tv.

Крім навчальних курсів на SWEET.TV є 270+ телеканалів, а в кінозалі сервісу можна подивитися 10 000+ фільмів, мультфільмів, серіалів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua