• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Павлік подарував дружині перепустку на рух Південним мостом: та похвалилася — і документ забрали (ФОТО, ВІДЕО)

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова похвалилася, що її чоловік отримав спецперепустку від Київської міської військової адміністрації на рух Південним мостом у Києві, який заборонено для приватного транспорту з червня 2022 року

Катерина Репяхова та Віктор Павлік
Катерина Репяхова та Віктор Павлік / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, Репяхова опублікувала відео, на якому Павлік везе її Південним мостом на концерт "Жіночого кварталу", передає "ДС".

"Мене чоловік везе Південним мостом. Це задоволення не для всіх. Тільки мій чоловік дарує мені такі романтичні подарунки", — заявила вона.

Співак, який знаходився за кермом і не був пристебнутий, дістав спецперепустку від КМВА і помахав їм перед камерою телефону.

"Це тобі в подарунок перепустку, заю", — звернувся він до дружини.

Після розголосу і скандалу в Мережі Репяхова оперативно це відео видалила.

Пізніше вона написала, що її відео було "невдалим жартом", а сам співак не купував перепустку, а отримав її законно.

"Я не права. Я помилилася. Як будь-яка жива людина я помиляюся. Я недоречно пожартувала. Я не повинна була публікувати ту стору. І це факт", — написала дружина співака.

Вона також встигла покритикувати користувачів Мережі.

Я не ідеальна. А ось усі коментатори, бачу, ідеальні. Мій чоловік не купував перепустку, він, як і більшість із наших, все робить заради перемоги. А я не мала робити те, що зробила", — пише вона.

У цьому контексті Репяхова навіть згадала російських загарбників.

"Угодила я всієї нечисті, яка пише гидота (нехай на мене) на мою дитину. Мені моторошно від того, в якому соціумі ми живемо. Скільки злих людей, які, як ті орки, готові зжерти своїх же. Всі ці люди доброго ніколи не помітять", — висловилася вона.

На скандал уже звернула увагу поліція Києва.

"Під час відпрацювання отриманої інформації правоохоронці поспілкувалися з власником автомобіля та жінкою та вилучили спецперепустку. Крім того, поліцейські нагадали їм про заборону фіксації та висвітлення об'єктів стратегічного значення у період воєнного часу", — пишуть правоохоронці на своєму сайті.

Вони також опублікували фотографію Павліка. Але обличчя "заблюрили".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua