• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

Порятунок важливіший за конкурс: лідер Kalush пояснив, як світ може помогти Маріуполю

Гурт Kalush Orchestra подякував всім за підтримку України, розповів, чи переживав через можливу дискваліфікацію, і поясинв, як світ може допомогти врятувати Маріуполь

Реклама на dsnews.ua

Коментарі Олег Псюк надав на пресконференції після закінчення конкурсу, передає "ДС".

Напередодні гурт Kalush Orchestra із піснею Stefania приніс третю в історії перемогу України в Євробаченні. Українці посіли четверте місце за голосами журі, однак абсолютно перемогли за голосами глядачів, взявши 90% з можливих пунктів.

Наприкінці свого виступу лідер Kalush Orchestra Олег Псюк закликав Європу і світ допомогти врятувати Маріуполь та "Азовсталь".

Після цих слів пошуковий запит слова "Азовсталь" у Google збільшився у кілька разів, а ставки букмекерів на перемогу українських представників на конкурсі злетіли до рекордних 63%.

На прес-конференції Kalush Orchestra підкреслили, що необхідно інформаційно підтримувати Маріуполь і не заплющувати очі на страшні події, які зараз відбуваються на Азовсталі.

"Азовсталь — це велика біда нашої країни. Хто не знає – це остання блокада, більше ніж 1000 людей оточили з усіх можливих боків, і вони не можуть ніяк вийти з Азовсталі. Тому ми просимо вмішатись треті країни, щоб вони дали їм вихід. Як допомогти? Інформаційно. Говорити про це, писати. У вас тут багато преси. Стукати до влади. Просимо всіх звернути увагу на це. Це дуже важливо", — заявив фронтмен гурту Олег Псюк.

Він також прокоментував можливу дискваліфікацію гурту через свій заклик:

"Люди, які задають це питання, не розуміють, наскільки велика біда у нашій країні і наскільки це важливо. Це для мене все ж таки важливіше, ніж дискваліфікація чи щось інше. Я готовий точно. Такий шанс я би собі не пробачив втратити. Я дуже надіюсь, що є хоч одна людина із 200 млн, яка приняла це до уваги, і можливо чимсь нам допоможуть".

Він також подякував за підтримку нашої країни.

"Велика подяка всім, хто за нас проголосували. Велика подяка кожному, хто підтримує Україну. Я дуже сильно всім вдячний. Дякую, Європа! Слава Україні!" — заявив лідер гурту Олег Псюк, стоячи на сцені Євробачення 2022 року.

"Я завжди казав, що хіп-хоп — це мейнстрім номер один у світі. І чого його не має бути на Євробаченні? Я й хочу бути першопроходцем".

"Слухати українську музику, дивитись українські фільми, приїжджати в Україну. Наша культура дуже цікава. Наприклад, ми як гурт міксуємо народні мотиви із сучасним звучанням. Крім нас, є дуже багато цікавої української музики".

"В українській музичній сфері дійсно важливо не зупинятись. Українські музиканти вони дуже часто об'єднуються, випускають пісні на різні актуальні теми і роблять все для того, щоб культура жила у всіх можливих іпостасях. Це для нас і є важливо. І звичайно наша ціль зробити так, щоб українська музика була популярна не тільки в Україні, але й у цілому світі. І Євробачення якраз дуже хороша платформа для цього. Дякую вам".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua