• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Президент ФК "Рух" Григорій Козловський передав армії 6 вантажівок

Президент клубу "Рух" (Львів) Григорій Козловський продовжує допомагати українським військовим. Цього разу бізнесмен особисто передав двом львівським бригадам 6 військових вантажівок, екскаватор, сітки та 20 рацій

Реклама на dsnews.ua

"Футбольний клуб "Рух" не стоїть осторонь проблем, які є в нашій країні. Залюбки долучаємось до допомоги нашій армії. Радий повідомити, що ми придбали в Італії 6 новеньких військових вантажівок", — сказав бізнесмен.

Президент клубу "Рух" (Львів) Григорій Козловський
Президент клубу "Рух" (Львів) Григорій Козловський

"Спілкувався з нашими військовими, вони задоволені. Ми нанесли на машини клубне брендування, адже нам дуже приємно бути маленькою частиною тих воїнів, які зараз знаходяться на фронті", — відзначив Козловський.

"Буде бій і цей бій для нас буде переможний! Хочу подякувати тим людям, які зараз виборюють нашу незалежність. Це наша маленька подяка великим людям за те, що маємо можливість повноцінно жити, грати у футбол, займатись своєю улюбленою справою. Знаю, що у зоні бойових дій дуже багато фанатів різних клубів, які переймаються не лише долею країни, але й долею українського футболу. Ми усіх чекаємо з перемогою! Хай повертаються живі і здорові", — підкреслив Григорій Козловський.

Варто відзначити, що це вже не перша благодійна акція президента футбольного клубу "Рух". Раніше Григорій Козловський власним коштом придбав для ЗСУ 250 артилерійських планшетів, 2 мультифункціональні навчальні комплекси, 70 радіостанцій, 50 генераторів, близько 2 000 саперних лопаток, сотні болгарок, ноутбуків та планшетів, мінівен. Також бізнесмен оплатив капітальний ремонт 15 автомобілів.  

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua