• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Пушилін оголосив про евакуацію жителів ОРДО до Росії

Бойовики, які називають себе "владою" на Донбасі, розпочали евакуацію мирних жителів на територію Російської Федерації

Денис Пушилін
Денис Пушилін
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив у своєму Telegram-каналі ватажок "ДНР" Денис Пушилін, передає "ДС".

"З сьогоднішнього дня, 18 лютого, організовано масовий централізований виїзд населення до Російської Федерації. Насамперед евакуації підлягають жінки, діти та люди похилого віку", — сказав Пушилін у своєму відеозверненні.

Він додав, що за домовленістю з керівництвом Російської Федерації у Ростовській області готові місця прийому та розміщення громадян.

"Евакуйовані будуть забезпечені всім необхідним. Для швидкого переходу на пунктах пропуску створено всі умови. Переконливе прохання: прислухатися та прийняти правильне рішення. Тимчасовий виїзд збереже життя та здоров'я вам та вашим близьким", — пообіцяв терорист.

Він поінформував, що вже повідомив керівникам підприємств та установ, що необхідно організувати виїзд сімей працівників.

"Штабам територіальної оборони – забезпечити транспорт для евакуації мирного населення", — наголосив ватажок "ДНР" і закликав жителів ОРДО зберігати спокій.

Нагадаємо, на КПВВ "Щастя" у Луганській області під обстріл російських окупаційних військ потрапив гуманітарний конвой Міжнародного комітету Червоного хреста.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua