• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Рідна і незалежна: колекція патріотичного мерчу від INTERTOP Fashionshop

Аби підтримати українців у цей непростий час та додати трохи національних кольорів у гардероби наших людей, INTERTOP випустив колекцію патріотичного мерчу від локального бренду Braska. Протягом літа компанія представила кілька лінійок футболок, об'єднаних спільною ідеєю – любов’ю до України

Колекція доступна на intertop.ua та в магазинах мережі
Колекція доступна на intertop.ua та в магазинах мережі
Реклама на dsnews.ua

Про це інформує "ДС".

Колекція складається з 9 дропів – культової колаборації з Укрпоштою, лінійок Ukrainbow і Last Chance, створених спільно з креативним агентством Leo Burnett, колаборації INTERTOP x IAMIDEA та інших. Мистецтво і мода реагують на реалії сьогодення і не існують поза контекстом, тому INTERTOP вирішив створити дизайни, які б уособлювали віру в те, що все буде Україна. 

Фінальна лінійка, приурочена до Дня Незалежності, побудована на меседжі про безмежну силу кохання до рідної землі.

"Кохання — це південь та північ, захід і схід. Кохання — це Україна" – зазначає компанія. Дизайни футболок підходять і чоловікам, і жінкам, а до свята INTERTOP пропонує клієнтам знижки до -25% на всю патріотичну колекцію. 

"Одяг – найгучніший з невербальних способів заявити про свою позицію, емоцію або почуття. Ми, як лідер фешн-ринку, заявляємо про свою віру в перемогу через доброчесну сплату податків, розвиток економіки країни та релізи подібних патріотичних колекцій, що об'єднують українців" – коментує маркетинг-директорка INTERTOP Ukraine Марія Самплавська.

Зазначимо, INTERTOP – це український фешншоп, у якому зібрані понад 500 брендів взуття, одягу, аксесуарів і косметики. Компанія активно розвиває маркетплейс на базі своєї онлайн-платформи INTERTOP.UA та управляє 16-ма роздрібними мережами мульти- і монобрендових магазинів. Станом на серпень 2022 року, INTERTOP Ukraine, як частина групи компаній MTI, надіслав допомогу армії на загальну суму понад 15 мільйонів гривень.

Придбати товари з колекції можна за посиланням.

    Реклама на dsnews.ua