• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Родина харків'ян втекла з Північної Салтівки, але прокинулася в окупації

Харків'янин Сергій Садовий, який жив на Північній Салтівці у Харкові, поїхав із сім'єю до села Просянка, але його за добу окупували

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі Суспільного, передає "ДС".

"Я зустрів війну о 4:30 ранку від того, що ми підскочили на ліжку із дружиною від вибухів. Ми нічого не планували. Взяли зимові речі та шкільне приладдя для дитини", — розповів Садовий.

Село Просянка, в яке поїхала сім'я, знаходиться за тридцять кілометрів від Куп’янська. Через пережитий стрес, Сергій із дружиною та дитиною вирішили переночувати у селі за містом, а вранці повернутися додому. Повернутись вони не встигли, оскільки вже вранці російські військові окупували Просянку.

За словами Садового, російські військові забрали у фермерів техніку та посадковий матеріал. Зокрема, окупанти привласнили КамАЗ і відібрали у фермера картоплю, яку він заготовив для посадки.

Російські військові на півтора місяця закрили виїзд із села. Наприкінці квітня окупанти дозволили проїжджати через блокпости. Окупанти замінували основну дорогу, тому сім'ї довелося діставатися Харкова через навколишні села. .

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua