• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Роли в Україні та Японії: у чому різниця

Суші в Дрогобичі мають неабияку популярність, а все тому, що вони смачні, поживні, добре виглядають й допомагають тримати себе у тонусі, а свій раціон – різноманітним. Але чи справді вони такі самі, як в Японії, чи між ними існують якісь відмінності?

Реклама на dsnews.ua

Головні відмінності між нашими та японськими ролами

Основна відмінність між такими типами ролів полягає у кількості начинок. Так, серед українських ролів можна знайти мінімалістичні варіанти, де є лише рибка, рис та сир, але традиційно використовують не менше трьох-чотирьох видів начинки. А от в Японії воліють використовувати мінімум начинки, тим самим допомагаючи відчути усі морські смаки окремо.

Проте деякі українці вважають такі варіанти суші надто прісними, оскільки вони майже не мають смаку, й особливо, якщо не доповнювати їх за допомогою великої кількості поживних соусів.

Якщо вже говорити про соуси, то японці не дуже полюбляють споживати суші та роли, які доповнюються за допомогою соєвого, унагі та інших видів. А все тому, що вони вважають за краще відчувати натуральний смак продуктів. А ще японські роли мають рис, який добре просочується за допомогою соєвого соусу під час приготування, а тому не потребує ніяких доповнень. А от українські варіанти можуть містити не лише зазначені вище варіанти, а ще й спайсі соус, манго-чілі та інші.

Окремо варто відзначити, що історично японці майже не споживали у їжу молочні продукти. Тому у японських ресторанах майже немає ролів, які б містили шматочки сиру. Цікаво, що навіть найкращі заклади Токіо не пропонують найпопулярнішу сьогодні Філадельфію. На відміну від України, де роли з сирами мають шалений попит, й саме тому ресторани пропонують навіть окремі шматочки, які містять виключно молочні продукти та овочі.

Візуально також можна помітити, що роли з Японії та з України відрізняються. Не секрет, що у нас полюбляють суші, вивернуті назовні, тобто коли начинка вкриває рис зверху й доповнюється за допомогою соусу або кунжуту. В Азії усе навпаки: це або традиційні суші нігірі, які містять лише шматочок риби/морепродукту та рису, або роли, які загорнуті у щільний шар з водоростей норі, а начинку ховають усередині.

Замовити суші з доставкою у Дрогобичі

А якщо ви хочете спробувати як класичні японські, так і українські варіанти ролів – зверніть увагу на заклад під назвою Смакі-Макі.

Це японський ресторан, який пропонує надзвичайне меню, створене вмілими та талановитими руками су-шефа. Завдяки цьому ви споживаєте якісні страви зі свіжих інгредієнтів, які допоможуть не лише наповнити шлунок, а й відчути усі смаки начинки.

Доступні у ресторані й акції, знижки, можливість отримати порцію ролу у подарунок на День народження тощо. А ще можна долучитись до програми лояльності, накопичувати бали й заощаджувати на постійних замовленнях!

А також заклад має власну доставку, яка працює як у межах міста, так і за ним, пропонуючи швидку розвозку замовлень протягом тридцяти хвилин. 

    Реклама на dsnews.ua