• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Росіяни координували постачання наркотиків до українських тюрем, - СБУ

Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію в Рівному та Луцьку, внаслідок якої заблоковано міжрегіональні злочинні угруповання, які координували представники російського криміналітету

Росіяни координували постачання наркотиків до українських тюрем;
Росіяни координували постачання наркотиків до українських тюрем;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ, передає "ДС".

"Зловмисників у Рівному очолював кримінальний авторитет, який відбуває покарання у місцевій виправній колонії…

Зловмисник створив на території виправної колонії злочинну організацію із чіткою ієрархією, яка постачала та збувала ув’язненим наркотики. До її складу входили як засуджені, так і жителі Рівненської, Волинської, Київської та Донецької областей", — написали у відомстві.

Затримання зловмисників;
Затримання зловмисників;

Правоохоронці зазначили, що засуджений адміністрував надходження коштів від продажу наркотиків, азартних ігор та інших видів протиправної діяльності, а частину цих коштів він надсилав представникам криміналітету до РФ.

Вилучені наркотичні речовини;
Вилучені наркотичні речовини;

Організатору та сімом його спільникам повідомлено про підозру залежно від участі кожного у злочинній діяльності: за ч.2, 5 ст.255 (створення, керівництво злочинною спільнотою чи злочинною організацією, а також участь у ній); за ч.3 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання або збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України

Як писала "ДС", в СБУ вважають, що за масовими псевдомінуваннями може стояти Росія. Вони націлені на створення напруги та панічних настроїв в українському суспільстві.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua