• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Русский корабль, иди нах*й": в Україні зупинили продаж марок із зображенням історичної події

"Укрпошта" оголосила про припинення продажу марок "Русский военный корабль, иди нах*й!" — всього продали приблизно 700 тисяч штук

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський, передає "ДС".

"Я ще раз хочу подякувати всім тим десяткам тисяч людей, які прийшли до нас в Києві та інших містах, щоб купити нашу марку "корабель". Не без помилок, але ми робили все, щоб найбільша кількість людей її отримали. Станом на зараз вже продано біля 700 тисяч марок і продаж марки у наших відділеннях ЗАКІНЧЕНО!" — написав Смілянський.

Варто зазначити, що у відділенні на Майдані в Києві сьогодні, 20 квітня, з 13:00 будуть продавати марки тим 1500+ клієнтам, які вчора не змогли їх отримати та записалися у список. 

100 тисяч марок виділять для інтернет–магазину. З четверга, 21 квітня, в інтернет магазині зможуть придбати марки (2 листа на 1 замовлення) ті, хто раніше зробив замовлення в перші дні, а з п’ятниці, 22 квітня, будь який клієнти в Україні чи за її межами. 

Решта тиражу буде використана для офіційних делегацій та музейних фондів. Невелику частину виділять на підтримку маркетингових акцій з українськими виробниками та підприємцями.

За словами Смілянського, додаткового тиражу цієї марки не буде, але серія з кораблем буде продовжена.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua