• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine - кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Нова гучна перемога України: Parimatch Ukraine визнано кращим бетінг і iGaming оператором у Східній Європі. Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Кілька сотень учасників: професійна спільнота, медіа та журі з усього світу, чия експертна оцінка щорічно відзначає кращих з кращих, зібрались у Барселоні. Саме там 22 вересня відбулася церемонія нагородження SBC Awards 2022. У фокусі найпрестижнішої премії у сфері беттінгу та iGaming — досягнення операторів і розробників онлайн-платформ, а також платіжних систем, маркетингу та роботи з даними. 

Parimatch Ukraine підтвердила статус європейського лідера індустрії розваг та отримала нагороду "Оператор року у Східній Європі". Серед критеріїв оцінки: інноваційність і технологічність платформи, рівень клієнтського сервісу, відповідність світовим стандартам безпеки даних та соціально-корпоративні ініціативи.

"Європейська нагорода, оцінка наших колег з усього світу — це не лише перемога Parimatch Ukraine. Це визнання професійної спільноти для українських розробників, аналітиків, маркетологів, менеджерів, для українців.

Світ визнає Україну. Це відбувається кожного дня і ми дуже відчуваємо підтримку. І сьогодні по-іншому спрймаєш нагороду, адже немає ціннішої нагороди ніж людське життя. Ми вкотре дякуємо кожному захиснику України і продовжуємо працювати заради головної перемоги", – відзначила Наталія Гілевич, CEO Parimatch Ukraine.

    Реклама на dsnews.ua