• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Зробити Шевченка президентом УАФ хочуть по інструкціі "згори" і через "віртуальний виконком": журналістка опублікувала документ

Оскільки перша спроба провести в УАФ вибори президента, які готувалися шляхом тиску на голів обласних асоціацій, не вдалася, то зараз розпочалася реалізація другої спроби. З метою просування ексфутболіста Андрія Шевченка на посаду керівника асоціації готують "Віртуальний виконком"

Андрій Шевченко
Андрій Шевченко / https://twitter.com/EURO2020
Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Президент збірної журналістів України Ольга Витак, передає "ДС".

"Пам’ятаєте, раніше я розповідала про те, як шість голів обласних асоціацій писали в кабінетах голів військових адміністрацій і під копірку протоколи про скликання позачергового конгресу УАФ на 20 грудня. Так ось, нічого у них не вийшло. Тому відбувається спроба №2 щодо відсторонення керівництва УАФ під кодовою назвою "віртуальний виконком". Усім членами Виконкому був розісланий план дій щодо скликання та проведення віртуального Виконкому УАФ! За задумом керівників диверсійної групи для проведення конгресу потрібний підпис 31 члена Виконкому. Далі за схемою в кожному Бюлетені має бути проставлена позначка "+" на проти графи", — написала вона, опублікувавши сам "план дій" та проєкт бюлетеня.

За словами Вітак, "щоб члени Виконкому й не думали відмовитись від підписання бюлетеня проти всіх відкрили кримінальне провадження." 

 

"Проти всіх членів Виконкому УАФ Нацполіція відкрила кримінальне провадження за ст. 170 КК України (перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій). Тобто, щоб ніхто з членів Виконкому навіть не подумав відмовитися від виконання незаконних вказівок усіх разом підвісили на "гачок".. А 6 грудня почали штампувати бюлетені, і розсилати обласним асоціаціям футболу. Замовний характер кримінального тиску на членів Виконкому УАФ, погрози, співробітники СБУ у кабінетах регіональних асоціацій — це той шлях яким Андрія Шевченка ведуть до крісла Президента УАФ", — зазначила Витак. 

Посилаючись на голів обласних асоціації, вона додала, що "керує цим процесом Андрій Смірнов (заступник голови Офісу президента, — ред) та тимчасові мешканці Буковеля".

"Й раніше мої колеги звертали увагу на замовний характер кримінальних справ проти Президента УАФ, але ніхто не міг подумати, що на український футбол чинитиметься тиск такого масштабу. В УЄФА такої нахабності і тиску на незалежні за Статутом національні футбольні асоціації, ще ніколи не бачили та не чули в жодній країні світу. Думаю, що віртуальні мітинги-виконкоми не будуть затверджені УЄФА і ФІФА, так само, як і президент-маріонетка, якого тягнуть в крісло УАФ", — додала вона.

Нагадаємо, факти можливого тиску на регіональні футбольні асоціації були представлені на засіданні Робочої групи УАФ з питань проведення позачергового конгресу.

За даними журналіста Костянтина Андріюка, Шевченка у спосіб тиску на представників УАФ хоче зробити президентом Банкова. 

    Реклама на dsnews.ua