• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1

Сенсація за сенсацією: Ще одна збірна оформила путівку до півфіналу ЧС-2022

Збірна Марокко сенсаційно перемогла команду Португалії у матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу

Поєдинок на стадіоні "Ель-Туммама" у Досі закінчився з рахунком 1:0, інформує "ДС".

Перший тайм несподівано залишився за африканцями. Марокканці відкрили рахунок перед перервою – на 42-й хвилині Юссеф Ен Несірі вистрибнув найвище після навісу з лівого флангу та з близької відстані ударом головою переправив м'яч у ворота.

Підопічні Фернанду Сантуша могли одразу ж відновити паритет – Бруну Фернандеш з правого флангу влучив у верхній каркас воріт.

У другому таймі португальці великими силами пішли в атаку. На 64-й хвилині Бруну Фернандеш мав класну нагоду, але після його удару з лінії штрафного майданчика м'яч пролетів над поперечиною.

На 82-й хвилині воротам марокканців загрожував Жоау Феліш. Він обігрався з Кріштіану Роналду, який вийшов на заміну на початку другого тайму, та пробив з межі штрафного майданчика. Але африканців врятував голкіпер Яссін Буну, який здійснив розкішний сейв і витягнув м'яч з-під поперечини.

На 90+3-й хвилині збірна Португалії отримала чисельну перевагу. Валід Шеддіра за дві хвилини заробив дві жовті картки і залишив свою національну команду удесятьох.

Проте Роналду і Ко так і не вдалося врятуватися від поразки. Португальці сенсаційно залишають Мундіаль, а марокканці стали першою в історії африканською збірною, яка зіграє в півфіналі чемпіонату світу з футболу.

У півфіналі збірна Марокко зустрінеться з тріумфатором поєдинку Англія – Франція, який відбудеться також 10 грудня, але о 21:00 за київським часом.

Редактор: Віктор Костенко