• USD 29.3
  • EUR 29.8
  • GBP 34.8
Спецпроєкти

SWEET.TV відкрив 17 курсів із вивчення іноземних мов для українців по всьому світу

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV відкрив доступ до розділу "Навчання" для українців і українок по всьому світу. Майже 60 курсів, 17 з яких присвячені вивченню мов, доступні всюди, де є інтернет

Реклама на dsnews.ua

З моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну SWEET.TV є джерелом правдивої та корисної інформації. Це стосується не лише абонентів в Україні, а й тих, хто знаходиться на тимчасово окупованих територіях або був вимушений поїхати за кордон.

Відтак багато українців і українок почали працювати в іноземних компаніях і орієнтувати свою роботу на європейський ринок. Для того, щоб допомогти їм легше адаптуватися у нових умовах, сервіс сфокусувався на поповненні бібліотеки мовних та навчальних курсів, а також відкрив доступ до неї по всьому світу.

Наразі в бібліотеці освітнього контенту на SWEET.TV відкрито 57 курсів, 17 з яких присвячені вивченню іноземних мов.

Зокрема, в національному онлайн-кінотеатрі можна подивитися:

Також на платформі доступні відеотренування з фітнесу та йоги, курс із інфогігієни, історії України та багато іншого.

Доступ до розділу навчання відкрито абонентам SWEET.TV в межах тарифів без додаткових оплат. Повний перелік відеокурсів — за посиланням: https://sweet.tv/education.

Загалом національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV відкриває доступ до 270+ телеканалів і 10 000 фільмів, мультфільмів і серіалів у найвищій якості.

З початку повномасштабної війни національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV допомагає ССО ЗСУ, Державній прикордонній службі України та іншим збройним підрозділам виконувати бойові задачі та наближати перемогу України. Для цього сервіс долучився до збору коштів на закупівлю броньованих автомобілів. Також SWEET.TV допомагає лікарням у закупівлі терміново потрібних лікарських препаратів.

    Реклама на dsnews.ua