• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

У Чернівцях відкрили виставку з однією картиною, на якій зображено народного депутата з кубком

В обласному художньому музеї в Чернівцях відкрили виставку однієї картини — портрета чинного народного депутата від "Слуги народу" Максима Заремського. Це робота буковинського художника Олександра Козака, картина має назву "Волонтер Максим Заремський". На картині він зображений у спортивному одязі з двома кубками у руках

Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі "Суспільному" сказала директорка музею Інна Кіцул, передає "ДС".

За її словами, виставку відкрили на прохання художника Олександра Козака, який є місцевим митцем та підтримує музей.

"Якщо це твори мистецтва і вони підходять нам за тематикою, то ми їх виставляємо у музеї. Мені запропонували портрет людини, яка підтримує спорт, яка підтримує музеї, яка підтримує культуру і є народним депутатом. Відкритих кримінальних справ проти нього не бачила".

На думку Інни Кіцул, у виставці картини немає нічого політичного:

"Ми тримаємося осторонь від боротьби політичних партій перед виборами. Оце наша позиція. Ми підтримуємо культуру, художників. А вони підтримують музеї, оскільки зараз війна і держава зараз займається трошки іншими нагальними справами", — каже Кіцул.

У художньому музеї і раніше представляли виставки робіт Олександра Козака. Зокрема художник увійшов до книги рекордів Буковини, намалювавши вісім 3D-портретів особистостей, пов’язаних зі спортом. Серед цих картин портрети Криштіану Роналду та Георгія Мазурашу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua