• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

У Києві, Одесі та Львові з'явилися соціальні простори "Сфери Світла"

Компанія Філіп Морріс в Україні спільно з агенцією DTF організували 5 соціальних просторів з робочими зонами у Києві, Одесі та Львові

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіли у пресслужбі компанії, передає "ДС".

Соціальні простори оснащені генераторами та старлінками, тому там можна зігрітися, підзарядити девайси, а також попрацювати та випити гарячого чаю. "Сфери світла" працюватимуть до 30 грудня і здатні одночасно прийняти близько 100 людей кожна. 

"Ми працюємо у великій міжнародній компанії, що має офіси і магазини у багатьох містах України. Як і всі українці ми шукаємо зв‘язок під час блекаутів, сидимо в укриттях під час тривог та хвилюємось, якщо не можемо зв‘язатись з рідними. Ми вважаємо, що сталі компанії можуть допомогти пережити блекаут разом. Тому ми організували автономні станції з електрикою, інтернетом та теплом, щоб всі бажаючі могли зігрітися, попрацювати, випити чаю і залишатися на зв’язку зі своїми близькими", — зазначив Дмитро Зінченко, генеральний директор ТОВ "Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн".

За його словами, з перших днів запуску соціальні простори користуються великою популярністю серед мешкінців міст та "виручають" у дуже неочікуваних ситуаціях.

"Працівники різних компаній під час блекауту нерідко роблять у нас виїзний офіс. В Одесі, наприклад, під час аварійного відключення до сфери перемістилися дівчата з манікюрного салону неподалік. А у Києві наш простір навіть став місцем для поведення шлюбної церемонії", — додав Зінченко.

"Сфери світла" поділені на кілька зон, що дозволить максимально комфортно почуватися людям, які прийшли попрацювати та зігрітися і підзарядити телефони.

Адреси соціальних просторів:

Київ 

1. Площа Лесі Українки, 1 - Центральна виборча комісія

2. Контрактова площа (біля колеса огляду) 

Одеса

1. Суворовский район - Парк ентузіастів, Академіка Заболотного 66/2

2. Київський район - Сквер Луч, Левітана 95а

Львів

вул. Винниченка 24 - Порохова вежа

    Реклама на dsnews.ua