• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У КМДА визначилися, чи переводити всі київські школи на "дистанційку"

Школи та дитячі садки Києва масово не зачиняються на карантин, рішення про роботу навчальних закладів ухвалюватимуть їхні керівники, залежно від рівня захворюваності у закладі

Школи та дитячі садки Києва масово не зачиняються на карантин
Школи та дитячі садки Києва масово не зачиняються на карантин
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив заступник голови Київської міської держадміністрації Валентин Мондриївський, передає "ДС".

"За останні два тижні ситуація із захворюваністю дітей та працівників навчальних закладів змінилася. Сьогодні серед вчителів та учнів хворіють на респіраторні захворювання та COVID-19 трохи більше 1%. Саме тому ми даємо змогу керівникам шкіл самостійно ухвалювати рішення щодо переведення на дистанційну форму навчання класів або всього закладу освіти в залежності від ситуації", — сказав посадовець.

За його словами, це дозволить, з одного боку, розірвати ланцюжок передання вірусу в закладах, де рівень захворюваності високий, і при цьому не зупиняти навчальний процес там, де хворих небагато.

"Окремо звертаюся до батьків. Дистанційне навчання – це про зниження захворюваності без відриву від навчального процесу, а не про відвідання громадських закладів і, відповідно, поширення хвороби. Пояснюйте дітям про їхню відповідальність. Адже, захворівши, вони несуть вірус додому, заражають усю родину. Чим ретельніше ми дотримуватимемося елементарних правил, тим швидше пройдемо пік захворюваності і повернемося до звичного життя", – додав Мондриївський.

Як писала "ДС", Міністерство освіти та науки рекомендувало перевести учнів 5-11 класів на дистанційне навчання. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua