• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

У Луцьку всі школи переводять на дистанційне навчання

У Луцьку учнів 5-11 класів переводять на дистанційну форму навчання з 26 січня через стрімке зростання захворюваності на СOVID-19 та грип серед дітей

Школи в Луцьку переходять на "дистанційку"
Школи в Луцьку переходять на "дистанційку" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Луцької міської ради, передає "ДС".

Зазначено, що в місті суттєво погіршилася епідемічна ситуація, зросла кількість захворюваності учнів на грип/ГРВІ, СOVID-19 та інші супутні захворювання.

Так, станом на сьогодні, на уроках в окремих класах перебувають не більше 10 — 12 дітей. Хворіють також і вчителі.

"У зв’язку з цим, педагогічні ради закладів загальної середньої та позашкільної освіти нашої громади прийняли рішення щодо переведення з 26 січня по 6 лютого цього року учнів 5-11 класів на режим роботи з використанням дистанційних технологій навчання", — йдеться в повідомленні.

Втім, учні початкової (1-4 класи) школи та навчально-реабілітаційного центру (1-10 класи) навчатимуться в очному режимі. При цьому заклади дошкільної освіти продовжать працювати без змін.

Як писала "ДС", у Чернівецькій області всі школи переходять на онлайн-навчання через різкий стрибок захворюваності на сезонні вірусні недуги та COVID-19.

Крім того, з 24 січня у школах Ужгорода запроваджують карантин з дистанційною формою навчання.

У Сумах повертають дистанційне навчання для старших класів через збільшення захворюваності на COVID-19 серед учнів та працівників закладів загальної середньої освіти.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua