• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

У Львові старші класи переходять на "дистанційку" через COVID-19

У Львові планують дистанційне навчання для учнів п’ятих-одинадцятих класів. Завтра рішення міського штабу з протидії COVID-19 винесуть на затвердження комісії з ТЕБ і НС

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Дивись.info, передає "ДС".

"Ми будемо пропонувати завтра на комісію ТЕБ і НС перехід з понеділка на два тижні на дистанційне навчання учнів старшої школи. Також пропонуємо перевести на дистанційку секції, гуртки, мистецькі школи", — заявив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Також він додав, що через стрімке поширення коронавірусу серед дітей — буде направлено звернення до організаторів масштабних подій з проханням перенести усі заходи.

За словами Москаленка в "Охматдиті" кількість хворих дітей на коронавірус зросла з 30% до 70% лише за останні п’ять днів.

"Близько 15% учнів міських шкіл або мають підозру або знаходяться на самоізоляції або ж мають ознаки того чи іншого респіраторного захворювання. У Львові кілька шкіл вже перейшли на дистанційне навчання — хтось до п’ятниці, хтось — до понеділка, хтось на тиждень. Ці рішення школи приймають самостійно", — відзначив Андрій Москаленко.

Нагадаємо, у Чернівецькій області всі школи переходять на онлайн-навчання через різкий стрибок захворюваності на сезонні вірусні недуги та COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua