• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

У п'яти областях заявили про пошкодження мереж, — Укренерго

Через бойові дії та з інших причин в Україні без світла залишається 413 населених пунктів. Через обстріли є пошкодження в мережах обленерго в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській, Чернігівській областях

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомило Укренерго у середу, 18 жовтня, передає "ДС".

У Дніпропетровській області на ранок енергоживлення споживачів відновили. В інших областях аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

Також енергетики заявили, що середньодобова температура 17 жовтня була на 1,8°C нижче, ніж 16 жовтня (6,2°C проти 8°C). Тому в країні другий день поспіль зростає споживання електроенергії.

"Добовий максимум споживання 17 жовтня був зафіксований між 19:00 та 20:00. Показник максимуму вчора був на 2,9% вище за добовий максимум понеділка", – йдеться у повідомленні.

У компанії запевнили, що електроенергії, виробленої електростанціями, достатньо для забезпечення потреб всіх побутових та юридичних споживачів.

"Укренерго не бачить підстав для обмежень в енергосистемі, якщо не буде нових обстрілів. Ліміти споживання не запроваджувались. Якщо у вас відсутня електроенергія – причини дивіться в особистому кабінеті споживача або на сайті вашого обленерго", – зазначили енергетики.

Сьогодні імпорт електроенергії здійснюється з Молдови – загальний обсяг 195 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 63 МВт.

Водночас експорт здійснюється до Словаччини та Молдови в нічні та денні години (період активної роботи сонячних електростанцій) з загальним обсягом 4 131 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 398 МВт.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua