• USD 39.5
  • EUR 42.2
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

У України — перша медаль на Олімпіаді: Абраменко взяв "срібло" у лижній акробатиці

Український олімпієць Олександр Абраменко виграв срібну медаль на змаганнях з лижної акробатики на Іграх у Пекіні

Олександр Абраменко

"Срібло" Абраменка — перша медаль України на цій Олімпіаді, передає "ДС".

Нагадаємо, спортсмен із Миколаєва є володарем золотої медалі Ігор у Пхенчхані, які проводились у 2018 році.

Переможцем цьогорічних змагань став Ці Гуанпу з Китаю з результатом 129,0. у Олександра Абраменка – 116,50, у Іллі Бурова (ОКР) – 114,3.

Так, українець пройшов у фінал з п'ятим результатом. У Абраменка вийшов найкращий перший стрибок, за який він отримав 123.53 бали.

У фіналі український спортсмен та ще п'ять його конкурентів мали лише одну спробу для того, щоб продемонструвати максимальний результат.

Наш фристайліст виступав другим — після американця Джастіна Шьонефельда. На суперфінал Абраменко заявив стрибок зі складністю 5.0.

Виконати стрибок ідеально спортсмену не вдалося. Він ледь не втратив рівновагу під час приземлення, і хоча все ж втримався на ногах, за спробу йому знизили оцінку — до 116.60 балів.

Але помилилялися і його конкуренти, завдяки чому Абраменко і виборов олімпійську нагороду для України.

Редактор: Євген Журавльов