• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Україна в суді вимагатиме "забанити" фехтувальників з Росії та Білорусі

Федерація фехтування України подала позов до Спортивного Арбітражного Суду у Лозанні та вимагає скасування рішень Позачергового Конгресу Міжнародної федерації фехтування (FIE) про відновлення допуску атлетів з Росії та Білорусі до міжнародних змагань під егідою FIE в рамках кваліфікації до Олімпійських ігор-2024

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Федерація фехтування України (ФФУ), передає "ДС".

У Федерації підкреслили, що скликання Позачергового Конгресу FIE та голосування були проведені з низкою процедурних порушень Статуту FIE. Зважаючи на це, Федерація фехтування України звернулась до Спортивного Арбітражного Суду з заявою про скасування рішень, прийнятих на Позачерговому Конгресі FIE.

"Федерація фехтування України рішуче засуджує рішення Позачергового Конгресу FIE про відновлення допуску російських та білоруських атлетів до міжнародних змагань. Воно було прийнято з численними порушеннями Статуту FIE, що викликає багато питань стосовно його правомірності", – наголошує президент Федерації фехтування України Михайло Ілляшев.

Нагадаємо, 10 березня на позачерговому конгресі Міжнародної федерації фехтування (FIE) було прийнято рішення зняти заборону на участь з російських і білоруських спортсменів. Зняття санкцій вступає в силу в середині квітня, а початок Кубка світу з жіночої рапіри заплановано на 6 травня 2023 року в німецькому місті Тауербішофсхайм.

Федерація фехтування Німеччини (DFB) відмовилася від проведення етапу жіночого Кубка світу з жіночої рапіри через допуск на змагання Росії та Білорусі.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua