• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

"Українська команда" передала лікарням гуманітарну допомогу – понад 21 тонну французького сиру

"Українська команда" передала лікарням 7 областей та міста Києва велику партію французького сиру — майже 22 тонни

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті волонтерського штабу, передає "ДС".

"21 777 кг сиру надіслали до України в якості гуманітарної допомоги наші французькі партнери – неурядова організація "Doc 4 Ukraine". Ми вирішили розподілити цей поживний продукт між закладами охорони здоров’я державної і комунальної власності міста Києва та 7 областей — Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Київської та Чернігівської та Чернівецької", — йдеться у повідомленні.

Ці лікарні сьогодні надають медичну допомогу не лише місцевим мешканцям, але й пораненим бійцям. А також людям, які через розв’язану Росією війну змушені були покинути свої домівки та стати біженцями, зазначають в "Українській команді".

"Перші партії сиру вже відправлено до Тернополя, Хмельницького, Чернівців, Вінниці та Житомира, звідки його буде розвезено по лікарнях. Найближчими днями завершиться розподіл гуманітарної допомоги для медичних закладів Києва, а також Київської та Чернігівської областей", — повідомили у волонтерському штабі. 

Раніше "Українська команда" разом з "Doc 4 Ukraine" передали медичним закладам 20 тонн ліків, хірургічного інструменту та інших товарів медичного призначення від громади Франції. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua