• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

Українське видавництво перевидає "Татусеву книгу" Володимира Вакуленка, закатованого росіянами на Харківщині

Видавництво Старого Лева перевидає збірку дитячих віршів "Татусева книга" письменника Володимира Вакуленка, якого російські окупанти вбили на Харківщині

Володимир Вакуленко
Володимир Вакуленко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видавництва у Facebook, передає "ДС".

Увесь прибуток від майбутнього видання передадуть родині Володимира Вакуленка, його батькам та сину Віталику.

"Загибель Володимира Вакуленка – це невимовна втрата для нас всіх. Видавництво Старого Лева щиро співчуває родині та всім близьким Володимира. Віримо, що винних в його смерті буде покарано. Важливо, щоб творчий спадок Володимира жив, тож Старий Лев перевидає збірку дитячих віршів Володимира Вакуленка "Татусева книга", вперше видану у 2014 та проілюстровану Наталкою Гайдою", – йдеться у повідомленні.

"До останнього моменту я трималася за нитку надії, що Володя живий. Ми давно хотіли перевидати його "Татусеву книгу", але сподівалися, що Володя живий і сам підпише договір на перевидання", – говорить Мар’яна Савка, письменниця й головна редакторка видавництва. 

Мар’яна Савка розмовляла по телефону з мамою Володимира Оленою – вони домовилися, що книжка якомога швидше піде до друку. 

"Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталіка, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому", – каже головна редакторка.

Нагадаємо, на Харківщині російські окупанти вбили дитячого письменника, перекладача й громадського діяча Володимира Вакуленка.

Батьки Володимира розшукували його пів року, а після деокупації тіло чоловіка знайшли в одній з могил на місці масового поховання в Ізюмі. Поліція повідомила, що росіяни розстріляли дитячого письменника з пістолету Макарова.

У Вакуленка залишився син та літні батьки. Культурні діячі закликали пожертвувати кошти на допомогу сім’ї загиблого автора.

Пожертвувати кошти можна на картку мами Володимира:

Олена Ігнатенко  

5167 8032 1361 5029 (Ощадбанк)

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua