• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 40.4
Спецпроєкти

Українські школи неподалік кордонів Білорусі та Росії переводять на онлайн-навчання

У прикордонних школах Рівненщини, Чернігівщини та Сумщини з 1 вересня буде лише дистанційне навчання

tadpoletutoring
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіли голова Рівненської ОДА Віталій Коваль у Telegram та Чернігівської ОДА В'ячеслав Чаус у Telegram та голова Сумської ОВА Дмитро Живицький на брифінгу в медіацентрі "Україна-Укрінформ", передає "ДС".

"Затверджено чіткий перелік навчальних закладів, які знаходяться в 40-кілометровій зоні від кордону. Такі навчальні заклади не можуть працювати очно", — повідомив Чаус.

Своєю чергою, голова Рівненської ОВА заявив, що онлайн-навчання запровадять в окремих громадах Вараського та Сарненського районів. Однак місцева влада може, за бажанням батьків, довозити учнів до навчальних закладів поза 40-кілометровою прикордонною зоною.

На Сумщині, у 25-кілометровій зоні від кордону з Росією, школи працюватимуть виключно онлайн. За словами голови ОВА Дмитра Живицького, РФ обстрілює область майже щодня, але "глибина" цих обстрілів не перевищує 15 км. З 1 вересня більшість шкіл Сумщини працюватиме за змішаною формою навчання.

Нагадаємо, спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі відправляться у різні регіони України аби розпочати свою роботу в школах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua