• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Українські школярі за кордоном зможуть одночасно навчатися і за українською, і за місцевою програмами, – МОН

Українські школярі, які на початок навчального року перебувають за кордоном, можуть долучитися до навчання за національною програмою за декількома формами

Українські школярі за кордоном
У багатьох країнах Європи здобуття освіти у місцевих навчальних закладах є обов’язковим / НУШ
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Укрінформ", посилаючись на брошуру Міністерства освіти та науки й Офісу віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, передає "ДС".

"Зважаючи на те, що у багатьох країнах Європи здобуття освіти у місцевих навчальних закладах є обов’язковим, Україна пропонує своїм громадянам різні форми навчання за національною програмою. Освітній процес може бути організовано у зручний для учня час дистанційно, паралельно зі здобуттям освіти у країні перебування", — кажуть у МОН.

Зокрема, учні можуть: продовжити навчання у власній школі онлайн (якщо заклад освіти надає таку освітню послугу) або долучитися до дистанційного навчання в іншій школі України.

Також учні можна здобувати освіту за індивідуальною формою — екстернатною або сімейною (домашньою) — в українській школі, зокрема де дитина навчалася до виїзду за кордон.

Можна звернутися до Міжнародної української школи для екстернатного навчання або до однієї з організацій, з якими МУШ співпрацює за кордоном, для навчання у вихідні дні.

Школярі можуть приєднатися й до очного навчання у класах або закладах для переселенців в країні перебування.

Інформацію щодо організації освіти за кордоном також можна отримати через чатбот у Telegram або Viber.

Як писала "ДС", представники української влади обговорюють створення єдиної державної дистанційної школи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua