• USD 36.6
  • EUR 39.8
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Укренерго попредило про аварійні відключення світла у двох областях

Станом на 11 січня споживання електроенергії в Україні зросло через суттєве зниження температури на сході та в центрі країни. Внаслідок цього збільшився дефіцит потужності

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Укренерго, передає "ДС".

"Вже з 7:00 у Дніпропетровській та Харківській областях ліміти були критично перевищені, внаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми були застосовані аварійні відключення", – зазначили у пресцентрі.

Крім того, в окремих областях внаслідок поривчастого вітру є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи.

У прифронтових регіонах на сході та півдні ситуація з електропостачанням залишається складною через значні пошкодження електромереж внаслідок високої активності бойових дій. 

У представництві компанії зазначили, що наразі енергосистема не в змозі покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та тимчасову окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед них і Запорізька АЕС, потужності якої дозволили б повною мірою покрити потребу в електроенергії.

Як писала "ДС", прем'єр-міністр України Денис Шмигаль завив, що тепла погода сприяла зниженню споживання електроенергії, що дозволяло протягом новорічних свят не застосовувати відключення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua