• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

"Укрпошта" сьогодні вводить в обіг нову поштову марку з "воєнної" серії

28 червня "Укрпошта" вводить в обіг нову поштову марку "Українська мрія"

Марка "Українська мрія"
"Укрпошта" вводить в обіг нову поштову марку "Українська мрія" / "Укрпошта"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Укрпошти", передає "ДС"

"Вона уособлює незламність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи неможливо. А головною мрією кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку", — коментують у відомстві.

Придбати марку, що випущена тиражем 3 млн шт, можна буде у відділеннях "Укрпошти" або в онлайн-магазинах. До неї також випустили художній конверт і листівку, запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

Кількість марок, які можна буде купити, обмежать. Один клієнт може замовити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок.

Погашення штемпелями "Перший день" відбудуться 28 червня в Києві та Гостомелі, а спецпогашення "Українська мрія" — у всіх філіях "Укрпошти". Як і минулого разу, штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті.

Основою ескізів поштової марки "Українська мрія", конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із Любомля Волинської області, на якому найбільше повітряне судно — українська "Мрія", пізніше знищена російськими окупантами — летить до зірок та прикрашене рожевими квітами. Саме ця її робота стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій "Що для мене Україна?", який відбувся минулого року в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України.

Як писала "ДС", наступною маркою "Укрпошти" буде "Доброго вечора, ми з України!" із зображенням трактора, що тягне російський танк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua