• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

У Києві прощалися з двома льотчиками, які загинули, виконуючи бойове завдання, - Кличко розповів про Героїв

У Києві відбулося прощання з двома льотчиками, киянами, які загинули на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у Телеграм-каналі мер Києва Віталій Кличко. Він також розповів про Героїв.

"Сьогодні в столиці попрощалися з двома Героями-льотчиками. Двома киянами, які загинули за Україну — 22-річним Ігорем Соломенніковим та 55-річним Віктором Волинцем. Наші захисники виконали не один бойовий виліт в складі одного екіпажу. 22-річний Ігор був штурманом. 55-річний Віктор — льотчиком. Вони загинули на Донбасі під час виконання бойового завдання. Екіпаж був уражений винищувачем ворога", — повідомив Віталій Кличко.

Він також розповів, що Віктор Волинець родом з Житомирщини. Випускник Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків. До повномасштабного вторгнення працював пілотом цивільних авіакомпаній. Із жовтня 2022 року служив у складі 7-ї бригади тактичної авіації імені Петра Франка. Ігор Соломенніков родом із Севастополя. Закінчив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба і теж проходив службу в 7-й бригаді тактичної авіації.

"Вічна пам’ять і слава Героям! І наша шана та вдячність воїнам, які боронять сьогодні Україну!" — наголосив Віталій Кличко.

    Реклама на dsnews.ua