• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В КМДА нагадали, кого не можна пускати до церкви на Різдво

Столична влада закликає представників усіх християнських конфесій дотримуватися протиепідемічних заходів під час Різдвяних богослужінь

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації, інформую "ДС".

"Як відомо, у столиці продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки. У "жовтій" зоні проведення масових заходів, зокрема релігійних, дозволено лише за наявності в усіх учасників (організаторів, співробітників та відвідувачів) сертифіката про вакцинацію або негативного результату тестування на COVID-19 чи документа про одужання, крім осіб, які не досягли 18 років. На відвідувачах масових заходів мають бути захисні маски або респіратори, які закривають ніс та рот", — заявили в КМДА.

Також в адміністрації нагадали, що не можна відвідувати масові релігійні заходи у разі виникнення респіраторних симптомів (нежить, біль у горлі, кашель, чхання, підвищення температури тощо).

"Окрім того, перед проведенням богослужінь необхідно проводити моніторинг стану здоров’я священнослужителів. У культових спорудах до початку та після завершення богослужінь – провітрювання та дезінфекцію, особливо поверхонь, із якими контактують прихожани", — нагадали в КМДА.

Зазначимо, що повний перелік протиепідемічних заходів під час проведення масових заходів (окрім спортивних) на період карантину затверджено Постановою санітарного лікаря України № 23 від 6 грудня 2021 року.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua