• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Росії різко подорожчали тури до Єгипту та Туреччини

Подорожчання сягає 80%

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Ціни на тури в поки що відкриті для росіян країни різко зросли через послаблення рубля до долара та євро

Про це повідомляє "Інтерфакс".

За даними Асоціації туроператорів Росії (АТОР), зокрема, відпочити в Туреччині стало на 80% дорожче, а в Єгипті — на 65%.

"Головна причина зростання цін — падіння курсу рубля до світових валют. Туроператори платять готелям у євро в Туреччині та в доларах в Єгипті. Середній чек десятиденного туру до Туреччини із заїздом наприкінці лютого, включаючи розміщення на двох у готелі 3*, переліт, трансфер і страховку, склав 73 тис. рублів. Параметри: 10 днів, "все включено". На двох. Готель категорії 3*. 3 березня такий тур коштував вже як мінімум 127 тис. Ціни на найдоступніші пропозиції зросли більш ніж на 80%", — зазначають в асоціації.

Відпочинок у готелях 4 і 5* із системою "все включено" на двох обійдеться в Туреччині від 177,5 та від 180 тис. рублів відповідно.

"Тур до Єгипту з розміщенням в готелі 3* наприкінці лютого можна було купити за 81 тис. рублів на двох, на найближчі дні він коштує від 134 тис. рублів на двох. Зростання цін склало 65%", — додали в АТОР.

В асоціації підкреслюють, що гарячих турів на обох найпопулярніших масових напрямках відпочинку росіян в нинішніх умовах чекати не варто.

Нагадаємо, США закрили авіаційний простір для російських літаків.

    Реклама на dsnews.ua