• USD 29.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.4
Спецпроєкти

В Україні вже немає "Русского радіо", проте офіційно з'явилася хвиля "Байрактар"

"Русское радио" в Україні змінило логотип і відтепер називатиметься "Радіо Байрактар"

Логотип "Радіо Байрактар"
Логотип "Радіо Байрактар" / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію компанії ТОВ "ТРО Русское радио Україна" під час засідання 19 травня, передає "ДС" з посиланням на Детектор Медіа.

Радіостанція змінила логотип і відтепер називатиметься "Радіо Байрактар". Представники компанії не були присутні на засіданні і не розказали про основні зміни. Під цим логотипом радіостанція вже мовить на сайті радіогрупи.

Нагадаємо, 27 лютого група радіостанцій TAVR Media відмовилася від "Русского радио Україна". Пресслужба групи повідомляла, що в компанії "ще з 2014 року чудово розуміли і відчували свої репутаційні втрати", але вирішили тоді зберегти назву "Русское радио Украина". Своє тодішнє рішення вони пояснювали так: "це був спосіб донесення до людей звичними для них каналами мовлення тієї інформації, що має проукраїнську позицію та державницьке значення". Менеджмент компанії мав на увазі насамперед аудиторію, яка слухала радіостанцію у південних і східних областях, а також на тимчасово окупованих територіях.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua