• USD 36.6
  • EUR 37.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

В Україну привезли партію експрес-тестів на $7 млн

За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україну прибули два мільйони швидких тестів для визначення коронавірусної хвороби

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міністерства охорони здоров'я, передає "ДС".

"Ми вдячні нашим міжнародним партнерам за підтримку у боротьбі з пандемією. Зараз як ніколи важливим є своєчасне виявлення випадків коронавірусної хвороби, адже від цього напряму залежать темпи поширення COVID-19. Зараз Україна повністю забезпечена тестами на кілька місяців безперервної роботи", – заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Швидкі тести на виявлення СOVID-19 виробляються компанії SD Biosensor Inc. у Республіці Корея. Тестові системи будуть передані ДП "Укрвакцина" для подальшого розподілу до закладів охорони здоров'я у всіх областях України.

Вартість закупівлі становить 7 035 769 доларів США.

Як зазначив глава Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін, збільшення кількості тестувань є критично важливим для контролю над поширенням вірусу.

"Розширення доступу до безкоштовних тестів, своєчасне виявлення контактних осіб та ізоляція допоможуть перервати ланцюг передачі інфекції", — сказав він.

Тести були закуплені за фінансової підтримки Світового банку.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 20 січня в Україні зафіксовано 18 479 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 5664 більше, ніж напередодні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua