• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

"Віртуальний апокаліпсис": Гармаш розповів, чого добивається РФ, і що буде, якщо не доб'ється

Мета Москви — змусити Захід тиснути на Київ і примусити до визнання терористів "ЛДНР" стороною конфлікту, тобто до прямого діалогу

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму Facebook український журналіст, член української делегації у ТКГ Сергій Гармаш, передає "ДС".

"Україна точно не збирається відвойовувати зараз територію ОРДЛО. Це було би безумством, коли на наших кордонах зосереджено стільки російських військ. І росіянам точно до одного місця доля мирних жителів Донецька. Навпаки, вони були би тільки раді жертвам серед цивільних, у яких можна звинуватити ЗСУ. Отже, показова масова істерія з евакуацією та іншою "турботою" про людей — розрахована саме на візуальний ефект! Це психологічна інформаційна диверсія!" — вважає Гармаш.

"Москва створює віртуальний апокаліпсис, мабуть, узявши за зразок дії американців щодо нагнітання істерії навколо можливого наступу росіян на Київ. Навіщо? З останнього виступу Лаврова, який звинуватив Україну у відмові від прямого діалогу з Донецьком та Луганськом, можна зробити висновок, що мета Москви все ж таки змусити Захід тиснути на Київ і примусити до визнання "ЛДНР" стороною конфлікту, тобто до прямого діалогу. Це апофеоз тієї вистави, яку ми спостерігаємо в останні місяці з концентрацією росвійськ, ультиматумами та іншим. Останній акт", — додав він.

На його думку, якщо Росії не вдасться здійснити задумане, вона може визнати "республіки" і розпочати інтенсивну військову кампанію на Донбасі.

"Але, як і раніше, вважаю, що це остання опція для Москви, акт розпачу", — уточнив Гармаш.

При цьому він зазначив, що йому шкода мешканців Донбасу, які виявилися втягнутими до авантюр Кремля.

"Уявляю, скільки там зараз інфарктів..." — резюмував журналіст.

Нагадаємо, ватажок "ДНР" Денис Пушилін оголосив про евакуацію жителів ОРДО до Росії. Пізніше про евакуацію до РФ жителів ОРЛО оголосив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua