• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Віталій Кличко: Спільними зусиллями енергетиків і транспортників рух електротранспорту в столиці відновлюється

Спільними зусиллями енергетиків та працівників транспортних підприємств міста у Києві поступово відновлюється рух електротранспорту

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".

"Завдяки спільній роботі енергетиків та транспортників продовжуємо поступово відновлювати рух електротранспорту столиці. У середині січня в місті відновили роботу два маршрути Борщагівської лінії швидкісного трамвая № 1 та № 3. Тепер запускаємо ще два трамвайних маршрути. На житловому масиві Троєщина", — повідомив Віталій Кличко.

За його словами, з вівторка, 31 січня, відновлять рух трамваї №5, який курсує від вул. Сержа Лифаря до станції "Троєщина-2", та №28 – вул.. Милославська – ст.. м. "Лісова". Відповідно, автобусні маршрути №№ 5-Т, 28-Т, 35-Т, які тимчасово заміняли трамваї, припинять курсувати.

Раніше повідомлялося, що через дефіцит електроенергії, який виник внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури країни, у Києві було ухвалено рішення про припинення роботи наземного електротранспорту. 23 грудня Віталій Кличко написав у своєму телеграм-каналі, що на всіх маршрутах трамваїв і тролейбусів запущені тимчасові автобусні маршрути. 12 січня було відновлено рух швидкісних трамваїв №1 та №3.

    Реклама на dsnews.ua