• USD 40.9
  • EUR 44.4
  • GBP 52.6
Спецпроєкти

Віталій Кличко: За допомоги Берліна для Київського центру протезування залучено 500 тисяч євро грошима та обладнанням

Новий центр протезування, який створюється у Києві, отримає допомогу від німецьких партнерів на 500 тисяч євро. Зокрема, грошову допомогу було зібрано під час благодійного вечора зі збору коштів на центр протезування

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає "ДС".

"Для нашого центру протезування, який створюємо в Києві за допомоги Берліна, залучили вчора загалом 500 тисяч євро. Майже 305 тисяч склали пожертви грошима. Плюс німецький бізнес надасть, зокрема, обладнання в майстерню з протезування для 5 додаткових співробітників", — повідомив Віталій Кличко. 

Мер Києва подякував за організацію благодійного вечора зі збору коштів для Київського центру протезування.   

"Дякую німецьким благодійникам. А також організації "Life bridge Ukraine" та її очільниці Джанін фон Вольферсдорф, яка спільно з Асоціацією берлінських торговців і промисловців організувала благодійний вечір зі збору коштів на центр протезування. І дякую меру міста-побратима Києва — Берліна Каю Вегнеру, разом з яким ми переконували берлінських бізнесменів у важливості спільного проекту зі створення в Києві центру протезування", — наголосив Кличко.

Раніше повідомлялося, що в Києві на базі одного з лікувальних закладів облаштовується сучасний центр протезування за підтримки німецьких партнерів. 

Також повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко відвідав Міжнародну конференцію з відновлення України, яка проходила 11 та 12 червня у Берліні.

    Реклама на dsnews.ua