• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

У Львові комунальників навчають стріляти

У Львові стартували військові тренування для працівників комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста. На базі стрілецького комплексу "Карабін" вже пройшли перші тренування

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні "Еспресо", передає "ДС".

"На ротаційній основі стріляти вчать десять учасників бойових дій. Навчання проводитимуть поки що один раз в тиждень", — розповідає позаштатний радник міського голови та колишній заступник командира 80-ї десантно-штурмової бригади з озброєння Микола Грицайчук.

Також він повідомляє, що мета учасників бойових дій — навчити людей правильно поводитися зі зброєю, бронежилетами, касками: "Навчання проводять учасники російсько-української війни. Це підготовка населення до активної участі у теробороні міста. Наразі вчимо комунальників. Територіальна оборона дозволить підкріпити тил у військах і звільнити регулярну армію від охорони важливих об’єктів життєдіяльності міста. Це на себе бере тероборона".

Наразі навчання відбуваються один раз в тиждень. Навчають стріляти із карабіна, втім в планах також навчити стріляти із пістолета, а також розгорнути у мерії курси домедичної підготовки та тактичної медицини.

Микола Грицайчук додає: "Щоб добре стріляти — треба стріляти постійно. Одним заняттям не обійтися. Після карантину ми плануємо до навчань залучити старшокласників. Також хочемо запустити курси домедичної підготовки у мерії, а з часом тактичної медицини".

Також стало відомо, що у мерії планують запустити курси домедичної підготовки. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua