• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

Волонтерський штаб надав допомогу вже 68 тисячам переселенців та захисників, - Палатний

За майже 100 днів роботи Волонтерського штабу було зібрано майже 340 тон вантажів та відправлено на передову та вимушеним переселенцям. Допомогу отримали близько 68 тисяч українців

Артур Палатний
Артур Палатний
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

Про це повідомив керівник штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

"Днями наша Житомирська команда разом з Ігорем Гундичем придбали та доставили хлопцям на передову пікап з причепом. А щоб не ганяти порожнім, наповнили і авто, і причеп смаколиками, які допомогла зібрати наша команда з Чернівців разом з Олеся Грабовська та дівчатами Іванопільського ДНЗ "Віночок". Вінницька команда відправила захисникам вантажі з ліками, засобами особистої гігієни та їжею. Дякую всій нашій волонтерській родині! А також мережі OKKO, яка допомагає доставляти вантажі туди, де на них чекають", — написав Палатний.

Він також наголосив, що волонтери продовжують підтримувати вимушених переселенців.

"Волонтери Святошинського району Києва та Вікторія Муха передали 20 пакунків з підгузками для малюків та близько 1 тисячі продуктових наборів. Кіровоградська команда та Віталій Линник роздали близько 200 продуктових наборів. У Новомосковську волонтери та Юрій Брагін приготували до Дня захисту дітей подарунки дітям, які мешкають у будинку милосердя НМГО "Незалежність", який зараз є прихистком для вимушених переселенців", — зазначив керівник Волонтерського штабу "Українська команда".

Загалом допомогу отримали вже близько 68 тисяч українців, повідомив Артур Палатний.

    Реклама на dsnews.ua