• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Волонтерський штаб відправив на передову військове спорядження, тепловізори та аптечки, - Палатний

Волонтерський штаб відправив на Схід та Південь України декілька важливих вантажів, на які чекають українські захисники

Допомога для українських військових від волонтерів
Допомога для українських військових від волонтерів
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив керівник волонтерського штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Тернопільска команда отримала допомогу з Канади: військове спорядження, хірургічне обладнання для медиків, ліки, спальні мішки, наплічники та бойовий одяг для військових. Вантаж вже доставляють в Одесу та Миколаїв. Дніпровська команда на чолі з Віталієм Жеганським придбала навігатори, тепловізори, каски кевларові, тактичні окуляри, біноклі, фонарики, форму, взуття для розвідників у Луганській області", — розповів Артур Палатний.

Він також зазначив, що Київська команда разом з Орестом Криштафовичем відправила на Схід аптечки в повному укомплектуванні фонду "PEACE FOR THE FUTURE" та гуманітарну допомогу. Також необхідні речі передали частинам ЗСУ Львівська та Вінницька команди волонтерів.

Артур Палатний повідомив, що вінницькі волонтери продовжують опікуватися біженцями і збирають для них сезонні речі та продукти харчування.

"Уже третій місяць наша Вінницька команда, Геннадій Ткачук та Людмила Станіславенко забезпечують центр біженців. Сотні сімей звернулись по допомогу, і кожному з них було підібрано зручний одяг, сезонне взуття та надано набір продуктів за потреби. Якщо ви також хочете допомогти, приносьте сезонні речі у гарному стані. Також є потреба у продуктах харчування", — повідомив керівник волонтерського штабу "Українська команда".

    Реклама на dsnews.ua