• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Ягідне мародерство: у Білорусі почали торгувати краденою українською черешнею з Мелітополя (ФОТО)

На ринках у Білорусі ведеться торгівля продукцією, яку незаконно вивезли з тимчасово окупованих Росією регіонів України.

Реклама на dsnews.ua

Так, у білоруському Telegram-каналі Єврорадио опублікували фото помідорів, які російські окупанти накрали у фермерів у тимчасово окупованому Херсоні, передає "ДС".

Овочі помітили на прилавках одного з ярмарків, що неподалік Мінська.

"Довго чекати не довелося. Невже білоруси купуватимуть?" – йдеться у повідомленні.

Також російські ЗМІ пишуть, що на білоруських ринках з'явилася мелітопольська черешня. Наголошується, що її привезли "хлопці з Чечні".

У повідомленні йдеться, що "ефективність такої логістики є незрозумілою". Не виключено, що такі заяви робляться у пропагандистських цілях.

Як писала "ДС", мер Мелітополя Іван Федоров розповідав, що окупанти зібрали всіх фермерів, які вирощують знамениту мелітопольську черешню у великих обсягах, і запропонували їм співпрацю: вони забирають усю черешню під реалізацію, а коли продадуть — передадуть якісь кошти. Це наражає фермерів на ризик залишитися без будь-якого заробітку.

Російські військові на зустрічі із фермерами у Мелітопольському районі оголосили, що готові скуповувати черешню максимум по 10 грн.

У червні мелітопольський міський голова Іван Федоров розповів, що українські фермери у місті віддали рашистам отруєну черешню. Мешканці Мелітополя продовжують чинити опір російським військовим.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua